0232 386 43 47
info@dentekol.com
Mavişehir-Çiğli Kipa Kavşağı -İzmir

 

Dr.Dt. Kamile Gamze Yazıcı (Ortodonti Uzmanı)
Doğum Tarihi : 25.07.1986
Üniversite : EGE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
Uzmanlık alanı : 

ORTODONTİ UZMANI

Hakkında : 

Ege üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2009 yılında mezun olan Ortodonti uzmanı Kamile Gamze Yazıcı, 2017 yılında, Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilimdalı’nda doktora çalışmasını tamamlamış ve Ortodontist (Ortodonti Uzmanı) ünvanını almaya hak kazanmıştır.

Dentekol bünyesinde ortodonti uzmanı olarak çalışmakta, devamlı olarak akademik ve bilimsel çalışmaları takip etmektedir. Çeşitli ulusal ve uluslararası kongrelerde sunulmuş vaka ve bilimsel çalışma posterleri bulunup, yurt içi ve yurt dışı eğitimlere ve sempozyumlara sürekli olarak katılmaktadır.

Dr.Dt. Beste Becerikli Kıvrak
(Protez Uzmanı)
Doğum Tarihi : 01.05.1986
Üniversite : EGE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
Uzmanlık Alanı : PROTEZ UZMANI
Protez Uzmanı Dr. Beste Becerikli Kıvrak, Ege üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2009 yılında mezun olmuştur.

2015 yılında, Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilimdalı’nda doktora çalışmasını tamamlamış ve Prosthodontist (Protez Uzmanı) ünvanını almaya hak kazanmıştır.

Dentekol İşe Başlama Yılı: 2016
Dr.Dt. İlker Önder (Protez Uzmanı)
Doğum Tarihi : 30.09.1986
Üniversite : SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık Alanı : PROTEZ UZMANI
İlgi Alanları : Estetik diş hekimliği uygulamaları, zirkonyum porselen kronlar, gülüş tasarımı, implant üstü kronlar ilgi alanlarım arasında yer almaktadır.
İyi derecede ingilizce bilmektedir.
Dt. Alper Şenyüz (İmplant)
Doğum Tarihi : 26.08.1980
Üniversite : MARMARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
İlgi Alanları İmplantoloji, Periodontal rekonstüriktif cerrahi, Estetik diş hekimiliği uygulamaları
Hakkında : Ege Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilimdalında doktora eğitimi alan Dt. Alper Şenyüz, aynı zamanda Nucleoos diş kliniğinde 2010-2012 yılları arasında çalıştığı dönemde yurtdışından gelen doktorlara implant üzerine pratik kurs vermiştir.
Dt. Cevdet Özgür Bayazıt (Diş Hekimi)
Doğum Tarihi : 02.08.1976
Üniversite : EGE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
Hakkında : Cevdet Özgür Bayazıt 2000 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olup Diş hekimi ünvanı kazanmıştır.

Çok iyi derecede İngilizce bilen ve çok sayıda  mesleki seminerlere katılan Cevdet Özgür Bayazıt aynı zamanda bir dönem Dent Ekol Ağız ve Diş Sağlığı merkezimizde Mesul müdürlük de yapmıştır.

Dt. Zeliha Özhan (Diş Hekimi)
Doğum Tarihi : 16.03.1982
Üniversite : EGE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
İlgi Alanları Mesleki ilgi alanlarım estetik diş hekimliği uygulamaları , kanal tedavisi işlemleri , protez uygulamalarının yanında genel anestezi altında tüm diş tedavilerini uygulamaktır.
Dt. Emre Ertür (Diş Hekimi)
Doğum Tarihi : 05.03.1979
Üniversite : EGE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
İlgi Alanları :

Oral Cerrahi ve İmplantoloji, Diş Beyazlatmada güncel yaklaşımlar, Döner Alet sistemleri sertifikasyon kursları katılım sertifikaları bulunmaktadır.

Mesleki ilgi alanları; periapikal lezyonlu dişlerde kanal tedavileri yaklaşımları, mta kullanımı, travmatik dişlerde tedavi yaklaşımlarıdır.