DT. EMRE ERTÜR

DT. EMRE ERTÜR

Diş Hekimi

Doğum Tarihi : 05.03.1979
Üniversite : EGE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
İlgi Alanları :Oral Cerrahi ve İmplantoloji, Diş Beyazlatmada güncel yaklaşımlar, Döner Alet sistemleri sertifikasyon kursları katılım sertifikaları bulunmaktadır.
Mesleki ilgi alanları: Periapikal lezyonlu dişlerde kanal tedavileri yaklaşımları, mta kullanımı, travmatik dişlerde tedavi yaklaşımlarıdır.
Hakkımda : 05.03.1979 tarihinde Karabük’te doğdum. İlk öğrenimimi İzmir, orta ve lise öğrenimimi Balıkesir’de tamamladım. 1996 yılında başladığım Diş hekimliği fakültesi eğitimimi 2001 yılında tamamlayarak Ege Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinden aynı yıl mezun oldum. Uşak ili ve Balıkesir illerinde diş hekimi olarak görev yaptım. 2015 ve 2016 yılları arasında Süleyman Demirel Üniversitesi Diş hekimliği fakültesi Endodonti Anabilim Dalında endodonti uzmanlığı eğitimi aldım.

2017 yılından itibaren DENT EKOL Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde diş hekimi olarak çalışmaktayım.Oral Cerrahi ve İmplantoloji,Diş Beyazlatmada güncel yaklaşımlar,Döner Alet sistemleri sertifikasyon kursları katılım srtifikalarım bulunmaktadır.Mesleki ilgi alanlarım periapikal lezyonlu dişlerde kanal tedavileri yaklaşımları,mta kullanımı,travmatik dişlerde tedavi yaklaşımlarıdır.

 

 

DENTEKOL KLİNİĞİ

Lokasyon
Mavişehir - Çiğli Kavşağı (EKOL SAĞLIK KAMPÜSÜ İÇİ) -İZMİR

BİZİ ARAYIN

Telefon Numaramız
0 (232) 386 43 47

BİZE YAZIN

Size En Yakın Sürede Dönüş Sağlayalım
[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Çağrı Merkezimize
7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz

Dent Ekol Mobil Uygulaması Yayında!
Dent Ekol Mobil Uygulaması Yayında!
Dentekol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

BAĞLANTILAR

Bilgi ve Randevu için numaranızı bırakın, Sizi Arayalım!

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ
HEMEN ARA
WHATSAPP