Tedavilerimiz

Estetik Diş Hekimliği

Estetik diş hekimliği, gülümsemenizin görünüşünü, şeklini, rengini, hizalamasını ve büyüklüğünü, ayrıca genel sağlık ve işlevini iyileştirmek için beceri ve teknikleri içeren bir diş hekimliği dalıdır.

Dental İmplantlar

Dental implantlar, ağzında hiç diş bulunmayan veya bir yada birden fazla diş eksikliklerinde yapay kökler olarak kullanılmaktadır.

Diş Beyazlatma

Mine ve dentin yapısı nedeni ile normalden daha koyu renkli dişlerin ve çeşitli nedenlerle üzerinde meydana gelen renklenmelerin giderilmesi için, yapılan işlemlere Diş Beyazlatma-Bleaching denir.

Ortodonti

Çapraşık diş ve uyumsuz çene ilişkilerini bir takım aparatlar yardımıyla düzenleyen diş hekimliği branşıdır. Ortodontik tedaviyi üstlenen diş hekimlerine ortodontist denir. 

Çocuk Diş Hekimliği

Çocuğunuzun ilk dişlerine süt dişleri denir. Bu dişler çocuğun çiğnemesini sağladığı ve konuşmasını geliştirmesine yardımcı olduğu için çok önemlidir. Süt dişleri aynı zamanda altlarından gelecek daimi dişlerin yerlerini koruma görevi yapar. 

Radyoloji

Hastanın ağız bölgesine ait röntgenlerin incelenmesi ve detaylı bir ağız içi muayenenin yapılmasını takiben yapılan teşhis koyma işlemidir. Bu aşamada ilk amaç, hastanın öncelikli şikayetinin kaynağının tespit edilmesidir. 

Gülüş Tasarımı

Gülmek hayatın vazgeçilmezi arasında yer almaktadır. Güzel bir gülüşe sahip olmaksa; hem doyasıya gülmenize hem de hayattan zevk almanıza yardımcı olur.

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız, Diş, Çene Hastalıkları Cerrahisi; çene yüz ağrıları, temporomandibular eklem hastalıkları, tükürük bezi hastalıkları ve çene-yüz deformasyonlarının cerrahi olarak düzeltilmesini içerir. 

Protetik Diş Tedavisi

Protetik Cerrahi, eksik dişlerle ilgilenen bir diş hekimliği alanıdır. Dişlerinizin işlevini ve estetik görünümünü ve yaşam kalitenizi iyileştirmek hedeflenir. 

Diş Sıkma ve Çene Eklemi

Bu eklem, çene kemiğinizi kafatasınıza bağlar ve kayan bir menteşe gibi hareket eder. Çenenizin her iki tarafında bir eklem var. Eklem bozuklukları çene ekleminizde ve çene hareketini kontrol eden kaslarda ağrıya neden olabilir.

Kanal Tedavisi ve Dolgu

Endodonti, kök kanal tedavisiyle ilgilenen diş hekimliği branşıdır. Endodontik tedavi yada kanal tedavisi; kök kanallarının boşaltılması, genişletilmesi, dezenfekte edilmesi ve doldurulması işlemidir. Kök kanallarının içersinde geri dönüşü mümkün olmayan iltihabi reaksiyonlar geliştiğinde kanal tedavisi uygulanmaktadır.

Diş Eti Hastalıkları Tedavileri (Periodontoloji)

Dişleri çevreleyen yumuşak (periodontal ligament, dişeti) ve sert dokuların (kemik, sement) yapısını, bu dokularda meydana gelen hastalıkları ve bu hastalıkların tedavisini inceleyen dişhekimliği dalıdır.

Numaranızı Bırakın
Sizi Arayalım!

HEMEN ARA WHATSAPP